תפריט
תפריט

היכן הכי שווה ללמוד נהיגה על אופנוע

אם חשבתם להוציא רישיון נהיגה לאופנוע כי הבנתם את הנוחות והחיסכון שאתם מרוויחים מזה או שאתם נהנים מהריגוש שבנהיגה על האופנוע מהרגשת החופש ומהמהירות להגיע ראשונים לכל מקום ואולי זאת סתם דרישה מהבוס של מקום העבודה…
זה הזמן לבדוק איפה הכי כדאי לכם להוציא את הרישיון לאופנוע. המלצתי לבדוק את כל בתי הספר לנהיגה באזור מגוריכם, הנה כמה דברים שממש שווה לכם לבדוק:

  • הבדיקה הכי חשובה! תראו מה עושים התלמידים והמורה? האם המורה מסתובב בין התלמידים ומסביר ומדגים איך לנהוג נכון או שהוא עסוק בטלפון שלו והוא עצבני רוב הזמן…
  • תבדקו שהאופנועים מתאימים לכם והאופנועים במצב טוב.
    מהם שעות הפעילות – האם יש שיעורים בימי שישי? מתי מתחילים ומתי מסיימים – האם יש אפשרות לשיעורים כפולים?
  • תשוו מחירים כמה עולה שעור, כמה עולה העמדת רכב למבחן (טסט) ?  כמעט תמיד יש מבצעים והנחות וכדאי לשמוע עליהם !
  • תבדקו את כל ההתנויות וההתחייבויות שיש לכם- מדיניות ביטולים, החזר כספי וכו'.

בשלב זה מה שעליכם לעשות זה לשקלל את כל הנתונים יחד. תזכרו שלא תמיד הכי זול זה הכי טוב, אבל יש מצב שבבדיקה מקיפה תגיעו למורים הטובים ביותר.
חיפוש מורה נהיגה על אופנוע עלול להיות תהליך מייגע, ובדיוק בשביל זה פתחנו את אתר לימוד נהיגה, כשהמטרה היא שכל מי שמחפש מורה נהיגה לאופנוע (או לכל כלי רכב אחר) נוכל למצוא לו את המורה הטוב ביותר.
כמו כן יש כאן חשיבות מאד גדולה למיקום של העיר בה אתם מתגוררים. הרי לא תביאו כל פעם מקרית שמונה או באר שבע לתל אביב לעשות שיעור על האופנוע (אלא אם כן אתם עובדים באזור המרכז או שיש לכם מסוק פרטי ואז זה סיפור אחר..). לכן חשוב להתמקד בבתי ספר או לנהיגה באזור מגוריכם כדי שיהיה לכם קל ונגיש לבוא לשיעורי נהיגה.

אנו באתר לימוד נהיגה בדקנו בדיקות סמויות וגלויות מורי נהיגה רבים באזור המרכז (ששם תכל'ס נמצאים רוב התלמידים) ומצאנו הבדלים מהותיים בין מורי הנהיגה השונים, המטרה היא לא "ללכלך" על שום מורה למרות שאולי מגיע להם שנפרסם אותם.
אני אישית יודע על לא מעט אנשים שהגיעו למגרש לימוד עצמי במקום שיהיה שם מורה שילמד אותם לנהוג באופן בטוח כי המורה נהיגה היה עסוק בכל מיני דברים אחרים חוץ מללמד נהיגה… והתוצאות בכביש ידועות!

לכן אני יגיד לכם שוב ושוב תבדקו את מורה הנהיגה לפני שאתם מתחילים ללמוד שם. ואם אתם גרים באזור המרכז , אז השורות הבאות רלוונטיות עבורכם.

אם אינכם מבינים את ההבדל בין מורי הנהיגה השונים, ניתן לכם דוגמה שתוכלו לבדוק בעצמכם. ניקח את העיר פתח תקווה, יש שם כמה מורי נהיגה על אופנועים, אבל אם אתם רוצים ללמוד נהיגה על אופנוע תלכו להתרשם מהמורים של בית ספר קרן, זה לא שמורים אחרים לא טובים, אבל יש מורים ויש מורים סופר מיוחדים. ולא רק אם אתם גרים בפתח תקווה, אפילו אם אתם גרים ברמת גן, תל אביב ואפילו חולון וראשון לציון שווה לכם להגיע להתרשם ולהירשם לבית ספר קרן, כי לימוד נהיגה על אופנוע בפתח תקווה כדאי ללמוד רק בבית ספר קרן.

דילוג לתוכן